Najlepsze zasoby do planowania wakacji

planowanie podróży

Niezależnie od tego, czy przeglądasz cele podróży w deszczowe popołudnie, czy wyceniasz konkretny plan podróży, zawsze jest wyzwaniem, aby znaleźć opcje podróży, które pasują do Twojego harmonogramu i budżetu. Dzięki bogatej wiedzy na wyciągnięcie ręki może być przytłaczająca nawigacja poprzez tak wiele informacji o podróży. Jesteśmy tutaj, aby pomóc ci zawęzić wyszukiwanie! Zebraliśmy nasze ulubione zasoby, które eliminują problemy związane z planowaniem i, gdy już to robimy, proponujemy kilka kreatywnych i niedrogich opcji, których nie ma na liście.

Kajak

 

A post shared by KAYAK (@kayak) on

Kajak skoczył do czoła paczki, oferując nie tylko loty, ale także informacje o hotelach, lotach i samochodach. Platforma wyszukiwania oferuje +/- 3 dni na grę – szczególnie przydatne przy wyszukiwaniu najtańszego dnia na lot. Wszystkie linie lotnicze są zagregowane w jednym miejscu, a ostatnio do wyników dodano taryfy południowo-zachodnie. Ponadto, jeśli masz trochę czasu, aby obejrzeć ceny nieco przed dokonaniem rezerwacji, dostosuj alert, który będzie śledzić koszt Twojej trasy i wyślij e-mailem powiadomienia o zmianach cen (w górę lub w dół).

Hopper

A post shared by Hopper (@hopper) on


Hopper to darmowa aplikacja, która pokazuje przyszłą zmienność cen. Wyszukaj jeden, dwa lub trzy miesiące, aby zobaczyć najtańszy czas na odwiedzenie określonego miejsca docelowego. Jest to również doskonałe narzędzie do wskazywania, kiedy trafia na wysokie lub niskie pory roku, ponieważ jeśli ceny lotów spadną, szanse na to są również hotele w przystępnej cenie.

Airbnb

 

A post shared by Airbnb (@airbnb) on

Airbnb to aplikacja dla tych, którzy chcą pozostać w bardziej interesującym miejscu na wakacje niż przeciętny hotel. Pozwala zarezerwować jedyne w swoim rodzaju zakwaterowanie w ponad 34 000 miast z ponad 450 000 ofert do wyboru. Oznacza to, że możesz znaleźć mieszkanie na poddaszu w Nowym Jorku lub fajne mieszkanie w piwnicy do wynajęcia na wakacje, zamiast pokoju dwuosobowego lub pokoju rodzinnego w najtańszym lub najdroższym hotelu, jaki możesz znaleźć. Będziesz mógł uzyskać dostęp do planu podróży z poziomu aplikacji, a także wysłać wiadomość do swojego gospodarza i uzyskać wskazówki. Airbnb pozwoli ci dodać legendarne nieruchomości, domy wakacyjne i apartamenty, które znajdziesz na liście życzeń, dzięki czemu możesz podzielić się nimi ze swoimi przyjaciółmi i rodziną na następną podróż.
Te zasoby są również świetne, jeśli chodzi o obsługę pieniędzy. Oczywiście wspaniale jest zatrzymać się w pięciogwiazdkowym hotelu, ale nie każdy może sobie na to pozwolić. Oczywiście istnieje możliwość, bo można odwiedzić stronę internetowa, oferująca łatwe pieniądze, takie jak na przykład strona kasyna online, która pozwala nowym użytkownikom na darmowe obroty. Ale kiedy nie jest to twoja filiżanka herbaty, Airbnb jest świetną opcją zakwaterowania.

Hotels.com

A post shared by Hotels.com (@hotelsdotcom) on


Aplikacja Hotels.com jest podobna do Bookings.com i pomoże Ci znaleźć hotel na Twoje idealne wakacje, ale nie może dać ci ręki z częścią lotów. Istnieją setki tysięcy hoteli w 200 krajach, które można przeszukiwać. Podobnie jak w przypadku Booking.com, możesz filtrować wyniki według cen, ofert lub recenzji, więc jeśli chcesz skorzystać z taniej opcji lub hotelu ze świetnymi recenzjami, będziesz w stanie szybko je znaleźć. Logując się na swoje konto Hotels.com, będziesz mieć możliwość rezerwacji i dostępu do poprzednich, bieżących i przyszłych rezerwacji, nawet gdy nie jesteś online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *